Mauretania

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Mauretania

Nieruchomości na sprzedaż w Mauretanii

Mauretania jest państwem Afryki Zachodniej, które graniczy z zachodnią Saharą na północy, Oceanem Atlantyckim na zachodzie, Senegalem na południowym zachodzie, Mali na południu i wschodzie oraz Algierią na północnym wschodzie. Stolicą jest Nawakszut, położone na wybrzeżu Atlantyku.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości na sprzedaż w Mauretanii, powinieneś wiedzieć, że Mauretania ma dwa duże miasta: Nawakszut i Nawazibu, które mogą zaoferować coś ciekawego na rynku nieruchomości. Nawakszut jest stolicą liczącą około 850 000 mieszkańców, a tam uważana jest za stolicę ekonomiczną: Nawazibu.

Rynek nieruchomości w kraju jest w dużej mierze nierozwinięty, z widocznymi różnicami w poziomie życia.

Jeśli twoim celem jest zakup nieruchomości na sprzedaż w Mauretanii, Kiffa to ciekawe miasto, słynące z pereł, które rozsławiły miejscowi rzemieślnicy.

Innym miastem, które oferuje wyjątkowe nieruchomości na sprzedaż w Mauretanii w pobliżu granicy z Senegalem, jest Sélibaby, które dzięki uniwersytetowi i nowej strukturze szpitala jest w stanie zaoferować inwestorom zagranicznym, którzy chcą inwestować w nieruchomości na sprzedaż w Mauretanii

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 13500

Sprzedaż Pozostałe (Handlowe), Mauretania, Atar, Azougui, Azougui Mauritania Tracks

493,741.50PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Handlowe)

7200 m²
Hotel, camping, restauracja, bar, basen, domy, gaj palmowy. Dwór
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB